Rozwiązania Brave – Blockchain w praktyce 5

 Przyjżyjmy się dzisiaj  przeglądarce, która  zamierza zmienić sposób w jaki przeglądamy internet.  Na dzień dzisiejszy ludzie, którzy korzystają z Chrome,  Firefox czy Opery dzielą się na dwie kategorie.

 1. Ludzi, którzy instalują rozszerzenia próbując zablokować reklamy internetowe,
 2. Ludzi,  którzy nie są świadomi więc oglądając reklamy.

 A co jeśli bym Ci powiedział, że jest  trzecia i czwarta kategoria?

 1. Ludzie, którzy korzystają z przeglądarki Brave  z wbudowanym systemem blokad z reklam,
 2. Ludzie, którzy korzystają z przeglądarki Brave i są za to wynagradzani.

CZYM JEST BRAVE

 Brave to przeglądarka open source, która skupia się na prywatności jej użytkowników. Dzięki wbudowanym nowoczesnym rozwiązaniom tej wyszukiwarki użytkownicy mogą blokować według własnych ustaleń reklamy,  roboty śledzące oraz szkodliwe skrypty, które bardzo często wykorzystują ich moc do kopania kryptowalut. Na dzień dzisiejszy mamy wersje dostępne na Windows Android iOS MacOS oraz Linux.   

 Przeglądarka ta jest  o wiele szybsza aniżeli Chrome Czy Firefox w dodatku pochłania ona zdecydowanie mniej mocy operacyjnej komputera od wcześniej wymienionych. Projekt ten jest w rękach twórcy języka programistycznego JavaScript,  który jest oczywiście również założycielem Firefox – Brendan Eich.

BRAKUJĄCY PUZZEL – BLOCKCHAIN

 Wydawałoby się, że nic szczególnego nas nie może zaskoczyć w wyżej opisywanej  przeglądarce. Jednak faktem jest , że jest to pierwszy projekt tego typu na świecie wykorzystujący technologię blockchain jako mechanizm reklamowy oraz rozliczeniowy pomiędzy reklamodawcą,  twórcami, oraz użytkownikami przeglądarki. Owy mechanizm to blockchainowa platforma BAT za, którą stoi ta sama osobistość – Brendan Eich. Platforma umożliwia anonimowe transparentne zarządzanie  systemem wynagradzania, zarówno twórców jak i użytkowników bez żadnego pośrednika.

KRYPTOWALUTA BAT JAKO ZABÓJCZY ŁĄCZNIK

 Kryptowalutą napędzająca cały system jest BAT(Basic Attention Token). Kryptowaluta ta to token oparty o technologię ethereum tzw. token ERC 20. Łączy ona niejako przeglądarkę z systemem reklamowym BAT. BAT eliminuje potrzebę śledzenia i pośredników poprzez dopasowywanie i wyświetlanie reklam po stronie klienta, lokalnie i na urządzeniu z pobranego katalogu dostępnych reklam i ofert. W przypadku BAT absolutnie nie jest wymagane śledzenie ani gromadzenie danych użytkownika, w tym przez Brave Software.

Odsyłam również do materiału anglojęzycznego, który bardzo dokładnie wyjaśnia relację BRAVE – BAT

WIELE SPOSOBÓW  NA ZAROBEK W SYSTEMIE BRAVE

Wszystko powyżej to tak naprawdę dopiero wstęp.  O tym jak zarabiać z przeglądarką BRAVE dokładnie wyjaśniam w filmie poniżej:

źródła:

REDDIT, LONDON LETTERS

 

 

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

 1. Michał pisze:

  Można też zarabiać na arbitrażu kryptowalut albo też na arbitrażu innych walut. Także tych standardowych. Samemu jest to trochę trudne i na małą skalę się nie bardzo opłaca (opłaty za transfer między portfelami) i czas poświecony na śledzenie kursów a także na czas przesyłu środków. Dlatego też powstają fundusze, które zbierają środki małych inwestorów tworząc portfele arbitrażowe i zarabiają mając już depozyty na różnych giełdach. Jest to oszczędność czasu, a nad skokami kursów nie ślęczą ludzie tylko komputery decydując kiedy wystawić i gdzie jakie zlecenie. Różnice kursów są rzędu 0,5% do 6% więc zysk na portfelu który oferują do wypłaty poszczególnym „udziałowcom” jest rzędu 1,5% do 2% dziennie. To nie jest jakaś mrzonka kandydata na milionera tylko właśnie czysty arbitraż. Ja jako jeden z wielu takich projektów polecam kanadyjski – WAY CAPITAL . Wystarczy kupić BTC za PLN (jako najpopularniejszą kryptowalutę) na polskiej stronie 4Coins
  , przelać środki właśnie na ten powyższy fundusz i można zacząć wpłacać środki na dany portfel. Portfele są od 16 dniowych po 70-cio dniowe. Polecam zacząć od tych krótkich, żeby samemu przekonać się że to daje określony procent zysku. Polecam skorzystać z powyższych linków żebyście prawidłowo założyli konta na obu stronach www. Możecie spróbować za 20$ i zobaczyć jak to działa.

 2. Filmik można zaktualizować lub usunąć z tej stronki ponieważ narusza on zasady i nie można go obejrzeć.
  Pozdrawiam
  http://dawidkulawiak.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.