THE GCC GROUP – 3D

 THE GCC - 3D

 THE GCC GROUP – 3D

 

ZAREJESTRUJ SIĘ DO PROJEKTU  REJESTRACJA W GCC

POMYSŁ NA TWOJE 400 +  400+

 Projekt the GCC group to prawdziwa rewolucja w produkcji, finansach i logistyce. Rewolucja ta oparta jest na koncepcie smart Inteligent network, krypto-walucie, druku 3D. The  GCC to zarazem pierwsza firma oparta na marketingu sieciowym, która wprowadza pojęcie globalnego druku 3D. Mamy  bardzo niski próg wejścia-38Euro. The GCC Group to polska legalnie zarejestrowana  firma zlokalizowana nie daleko Poznania. Mamy bardzo dobry kontakt z pracownikami firmy zarówno telefonicznie jak drogą elektroniczną.

ZAŁOŻYCIEL I WŁAŚCICIEL THE GCC GROUP

 Jan M. Pasboel – multimilioner, ukończył Copenhagen Business School., ma 24 lata doświadczenia w różnych gałęziach przemysłu: handlu, inwestycjach, a także w strategii rozwoju marketingowego. Pochodzący z Danii biznesmen posiada wiele przedsiębiorstw na całym świecie. Jest twórcą GCC, której główna placówka znajduje się w Poznaniu. Chce ON wykreować silny, stabilny i nowoczesny środek płatniczy, będący w przyszłości rewolucją na miarę XXI wieku. Jan jest prawdziwym biznesmenem z krwi i kości, żądnym wyzwań, wytrwałym i nieugiętym graczem, którego pasja i żądza doskonałości nieprzerwanie inspiruje kolejne firmy, którymi zarządza.

CZYM JEST THE GCC?

Biznes ten można określić hybrydowym i składającym się z takich elementów jak:

1.DRUK 3D

 Technologia umożliwiająca tworzenie trójwymiarowych obiektów z pliku cyfrowego w każdym geometrycznym kształcie, Platforma GCC jest łącznikiem pomiędzy właścicielami dukarek 3D, projektantów  graficznych z klientami indywidualnymi i biznesowymi.

2. KRYPTO-WALUTA THE GCC COIN

 The GCC COIN to krypto-waluta, która oferuje wygodne i bezpieczne płatności online wirtualnymi pieniędzmi. Jest to system płatności bez zewnętrznej kontroli, co oznacza że jest oparty na modelu peer-to-peer, którego siłą są jego użytkownicy. Dodatkowo możemy wydobywać tę krypto -walutę systemie proof of stake. Jeśli nie wiesz czym jest proof of stake odsyłam do działu EDUKACJA/KOPANIE.

charakterystyka GCC COIN:

  1. Czas wydobycia bloku – 60 sekund
  2. Wydobycie – proof of stake + Coin Age ( długość przetrzymywania monet w portfelu ma znaczenie)
  3. Niskie koszty transakcji ( 0,088%+0,000001GCC ) na 3 części. 0,0040% z przeznaczeniem na ochronę środowiska, 0,024% dla użytkowników-partnerów GCC, 0,024% dla zespołu developerów The GCC
  4. Maksymalna podaż monet to 2,400,000,000
  5. Portfel : pulpitowy, w przeglądarce, na telefon android, IOS. Wszelkie informacje znajdziesz TUTAJ oraz TUTAJ
  6. Giełdy: NOVA EXCHANGE, C-CEX.COM

3. MARKETING SIECIOWY

 Dzięki idei marketingu sieciowego The Gcc Group w bardzo szybkim okresie czasu zbuduje swoją społeczność klientów, użytkowników, współpracowników.

4. EKOSYSTEM 24

 Możesz stać się częścią SINC – SMART INTELIGENCE NETWORK COMMUNITY i uczestniczyć  w podziale zysków firmy z Ekosystemu 24, jak i również uczestniczyć w prowizjach ze wszystkich transakcji.

OPIS, IDEA BIZNESU + ZAROBKI

 Druk 3d był punktem bazowym projektu więc warto zwrócić na to szczególną uwagę. Na pewno jest to projekt, który będzie się rozwijał w jakimś okresie czasu i nie jest to biznes na którym zarobisz jutro ani pojutrze ale rezultaty działania w tym projekcie po pewnym czasie mogą być naprawdę imponujące i długotrwałe a to wszystko w zależności od twojego zaangażowania. Aktualnie odbywa się budowanie Ekosystemu 24 ( 6 elementów systemu już jest ). Kolejną rzeczą jest wyjście monet GCC na giełdę krypto-walut. Waluta ta jest notowana na giełdzie od końca  kwietnia tego roku i tu też jest możliwość zarobku . Zrozumienie projektu The GCC na początku może być trudne tym bardziej jeśli nie miało się do czynienia z krypto-walutą .

Poniżej przedstawiam na czym można zarobić przystępując do projektu The GCC

-Zakup pakietu GCC 3D = darmowe coiny + pakiet 3D

 W tym przypadku nie jest wymagane żadne twoje zaangażowanie w projekt. Po prostu rejestrujesz się do serwisu i wykupujesz odpowiedni do swoich możliwości pakiet GCC 3D. W każdym z pakietów 3D otrzymujemy darmowe coiny  GCC COIN oraz w zależności od wybranego pakietu narzędzia edukacyjne 3D oraz sprzęt 3D taki jak długopisy 3D, drukarka 3D, skaner 3D . W momencie zakupu pakietu dostajesz możliwość zainstalowania swojego portfela krypto-waluty GCC Coin i możesz zacząć kopanie nowych walut metodą Prof of stake( masz pytania napisz). Waluta GCC coin jest już notowana na Giełdzie NOVA EXCHANGE oraz CC-EX. Wszelkie informacje na temat notowań The GCC Coin możemy znaleźć tutaj https://coinmarketcap.com/currencies/thegcccoin/#tools  W zasadzie już mamy możliwość przetrzymania waluty, sprzedaży, dokupienia itd. Ile warta będzie waluta w przyszłości trudno określić, cenę – zweryfikuje ją tak naprawdę rynek. Warto jednak zwrócić uwagę, że projekt  się świetnie rozwija: dobra infrastruktura, duża społeczność, wielcy inwestorzy, dodatkowo firma chce doprowadzić aby cena minimalna coina osiągnęła minimum 1 Euro ( to bariera która pozwala na płatności za pomocą karty  płatniczej, poniżej tej ceny płatność kartą w Ekosystemie będzie niemożliwa). Przy zakupie pakietu otrzymujesz oczywiście odpowiednie narzędzia do druku 3D oraz dodatkowo Coiny Gratis. Poniżej przedstawiam dostępne pakiety. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do pakietów napisz do mnie lub  jeśli się zdecydowałeś kup klikając w obrazek poniżej.

DO DNIA 12.11.2017 możemy zamówić również pakiety promocyjne tak jak na rysunku poniżej. Jeśli chcesz zakupić, któryś pakiet zarejestruj się w projekcie tutaj  REJESTRACJA W GCC

PAKIETY:
Coach – M Package – 338 euro – 2500 (podstawowe) + 14500 (promo do 12.11.2017) coiny
Coach – L Package – 638 euro – 3500 (podstawowe) + 28500 (promo do 12.11.2017) coiny
Coach – XL Package – 838 euro – 6500 (podstawowe) + 36000
(promo do 12.11.2017) coiny
PAKIETY Z NOWĄ DRUKARKĄ 3D NA ANDROIDA: Witbox Go! 3D Printer ( https://youtu.be/haEXKBGxLJw )
GO! + Coach – M Package – 1938 euro – 15500(podstawowe) + 82500(promo do 12.11.2017) coiny
GO! + COACH – L PACKAGE – 2438 euro – 24500 (podstawowe) + 98500 (promo do 12.11.2017) coiny
  

-Rozbudowany plan marketingowy

 
 Podstawą każdej krypto-waluty jest jej infrastruktura, a podstawą infrastruktury są jej użytkownicy,  dlatego też, kolejną opcją zarabiania na GCC to tworzenie własnej sieci partnerów, którzy będą dołączali do projektu i korzystali z jego ofert. Za każdą osobę, która dołączy i kupi pakiet startowy dostajemy dodatkowe coiny, a także punkty PV i PCV. Co ciekawe program partnerski daje korzyści obu stronom: sponsorom i ich poleconymi użytkownikami. Punkty BVC I PCV sumują się na punkty Binary Volume, które kwalifikują cię do różnych dodatkowych bonusów: Binary Bonus,  Matching Bonus, Sales Bank Bonus, Community Bonus.
  

-Ekosystem 24 – system SINC – Wg. mnie na tym warto się skupić

  

Na dzień dzisiejszy w EKOSYSTEMIE 24 mamy:

GCC 3D http://www.3dprintpoints.com/en czyli globalna sieć punktów druku 3D na całym świecie

GCC Travel   http://www.gcctravel24.com w którym możemy duzo taniej zamówić loty czy hotele

– GCC Take Away – restauracje raz kawiarnie z możliwością zamówienia jedzenia online ( pierwsze już obecne w Danii i Wietnamie)

– GCC Better Bet zakłady sportwe z wydarzeniami odbywającymi sie na całym świecie

– GCC Gold – możesz inwestować w złoto

– GCC24x7 Kalendarz spotkań biznesowych partnerów na całym świecie. http://www.gcc24x7.com/

GCC shopclub zestawienie Firm I sklepów w tym akceptujące płatność kryptowalutą gcc

GCC merchant platforma która integruje płatność w Gcc

– GCC auctions super aukcje różnych towarów http://auctions.com/

– GCC dating – randki  https://www.dating.com/

– GCC legacy Cash – wkrótce więcej informacji

– GCC Eat me – zestawienie m.in. restauracji, gdzie jest akceptowana krypto GCC – dodatkowo możliwosc aby mieć uprawnienia do zapisywania takich miejsc do systemu.

PROWIZJE:

0,024% prowizji ze wszystkich transakcji dokonanych w Ekosystemie 24 zarabia społeczność GCC oraz z prowizji transakcji dokonanych pomiędzy portfelami The GCC. I nie ma znaczenia do jakiej transakcji doszło na świecie. Przykładowo ktoś zamówił hotel w Rzymie , ktoś kupił Pepsi na lotnisku a jeszcze ktoś zamówił wydruk 3D z każdej tej transakcji otrzymasz zysk uzależniony od twojej pozycji w SINC, a więc naprawdę można zbudować sobie dochód pasywny na lata. Docelowo będzie 24 takich portali obejmujących wiele ciekawych projektów biznesowych. Wszystkie portale są ze sobą zintegrowane i służą użytkownikom aby łatwiej nabywać produkty za pomocą waluty GCC oraz innych walut.

  W momencie rejestracji w systemie otrzymujesz swoje pierwsze monety oraz punkty PCV które ustalają twoją pozycję w systemie SINC. Pozycja SINC daje Ci udział w podziale zysków firmy z Ekosystemu 24. Dla przykładu będąc na najniższym pakiecie za 38 Euro otrzymałem 220 monet oraz 18 pkt PCV po miesiącu został naliczony mi udział z Ekosystemu 24 zysków firmy ( było to 1,30 Euro  ). Rozbudowując swoją strukturę, rekomendując pakiety w The Gcc otrzymujemy kolejne poziomy w SINC i dostęp do kolejnych udziałów w Ekosystemie. Aby zbierać punkty w tym systemie nie potrzebujemy pakietu AFFILIATE natomiast aby korzystać z dodatkowych bonusów affiliate jest potrzebny. Bardzo ważną informacją jest, że punkty PCV sumują się za pakiety oparte o druk 3D, za pakiety„Extra Coins” nie otrzymujemy tych punktów. Poniżej zaprezentowane zostały poziomy w Ekosystemie 24.

-Druk 3d

 Jeśli nie masz pomysłu na biznes a może zastanawiałeś się nad własną działalnością ale trudno było Ci wybrać profil tego co chcesz robić. Warto się zastanowić czy  może druk 3D będzie odpowiednim rozwiązaniem. Może masz jakiś rewolucyjny pomysł, którego nie mogłeś zrealizować ze względu na niewystarczające zasoby finansowe. Ciekawostką jest, że jeśli jesteś bezrobotnym możesz się ubiegać o dofinansowanie UE zakupu środków trwałych w swojej nowej firmie. Rewolucja przemysłowa nadchodzi a drukowanie 3D zajmuje w niej szczególne miejsce, tak jak i w projekcie The GCC Coin. Firma chce wprowadzić globalną możliwość wydrukowania w 3D czegokolwiek co byśmy chcieli, w każdym zakątku świata, i już w pakiecie od 2838 EURO możemy nabyć własną drukarkę 3D. Możesz otworzyć własną produkcję dosłownie wszystkiego, co będzie w granicach wielkości 20cm x 20cm x 20cmm. Dodatkowo GCC pomaga Ci stawiać pierwsze kroki w tego typu działaniach, bo każdego klienta z Twojego regionu który zwróci się do nich, bezpośrednio odsyła do Ciebie. W raz z drukarką 3D otrzymujesz pełne wsparcie od fimry The GCC group w postaci konsultacji oraz materiałów technicznych związanych z drukiem 3D.

-Płatność w GCC

 Możemy dodawać zaprzyjaźnione nam sklepy czy też inne punkty handlowo-usługowe do systemu the gcc group. Korzystamy z platform GCC shopclub oraz GCC merchant. W momencie gdy polecone punkt otrzymają płatność w the gcc coin my otrzymujemy prowizję od każdej transakcji 0,24%.

JAK PRZYSTĄPIĆ DO PROJEKTU ( REJESTRACJA)

1. kliknij ZAREJESTRUJ,

2, po przejściu na stronę GCC klikasz join us,

3. wybierasz pakiet, który Cię interesuje i klikasz buy now

4. wpisujesz swoje prawdziwe dane osobiste i potwierdzasz guzikiem submit ( na samym dole),

5. Jeśli jest jeszcze promocja to z niej korzystasz,

6. Jeśli chcesz budować swoją pozycję w SINC wybierasz opcję Become affiliate ( koszt +50 Euro) jeśli nie to check,

7. Wybieramy metodę płatności i potwierdzamy zakupy, pole USE certicicate here zostawiamy puste.

8. Płacimy i to wszystko, na adres e-mail otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.

Jeśli masz jakieś wątpliwości związane z projektem lub też masz problemy z rejestracją napisz do mnie. Kliknij w przycisk  KONTAKT