SPECTROCOIN

Spectrocoin

Możesz się zarejestrować na platformę SPECTROCOIN TUTAJ

 Spectrocoin jest kompleksowym rozwiązaniem dla Bitcoin. Oferowane usługi obejmują szeroką gamę rozwiązań, począwszy od wymiany krypto-waluty do e-portfeli. SpectroCoin z powodzeniem łączy niezawodność technologiczną, kompleksową wszechstronność, odpowiednie doświadczenie i wiedzę finansową. Dzięki wyważeniu tych kluczowych atutów, SpectroCoin jest w stanie elastycznie  zapewniać klientom najwyższą jakość usług. Połączenie technologi blockchain z tradycyjnie pojmowaną bankowością stanowi nowoczesne rozwiązanie.

 Spectrocoin jest nie jako łącznikiem pomiędzy tradycyjnymi bankami – procesorami płatniczymi- kryptowalutami. Możemy wymieniać środki z tradycyjnej waluty na krypto-walutę i odwrotnie. Ma to być kompleksowe rozwiązanie. W przyszłości Spectrocoin zaoferuje klientom rachunki płatnicze z indywidualnym numerem IBAN, międzybankowe kursy walutowe, karty debetowe oraz usługi rozliczeniowe oraz system płatności natychmiastowych. Dodatkowymi usługami mogą być produkty inwestycyjne takie jak fundusze inwestycyjne czy krypto -fundusze. Bardzo interesującą opcją jest możliwość  podpięcia platformy na potrzeby swojego biznesu.

Z usług Spectrocoin na dzień dzisiejszy może korzystać kilkadziesiąt krajów. Mamy do dyspozycji takie waluty jak: EUR, USD, PLN   krypto-waluty: Bitcoin, Ethereum, Dash, BNK 

Aby zasilić nasze konto na platformie możemy skorzystać z:

-karta debetowa i kredytowa ( VISA, MASTERCARD)

-przelew SEPA oraz SWIFT

-procesory płatnicze ( Neteller, Perfect Money, Payeer, Skrill)

-kryptowaluty

Aby wypłacić nasze środki korzystamy z:

-przelew SEPA oraz SWIFT

-procesory płatnicze ( Neteller, Perfect Money, Payeer, Skrill)

-kryptowaluty

-poczta polska

Możesz się zarejestrować na platformę TUTAJ