COINIGY

COINIGY -ZINTEGROWANA PLATFORMA TRADINGOWA

COINIGY

 W miarę rozwoju rynku Bitcoin oraz innych kryptowalut powstają kolejne giełdy kryptowalutowe jak i kantory wymiany tych kryptowalut. Deweloperzy  dostrzegli nie lada łakomy kąsek dla siebie. Nie da się ukryć, że jest to mega dynamicznie rozwijająca się gałąź : inwestycji czy też spekulacji. Twórcy tego typu rozwiązań czerpią nie małe korzyści z wszelkiego rodzaju przelewów środków, przewalutowań, wysyłki kryptowalut. Jest to na dzień dzisiejszy wielomilionowy biznes i okazuje się, że mamy coraz więcej platform giełdowych na których możemy wymieniać swoje środki.

 Sprawa nieco się komplikuje, gdyż różne giełdy oferują stawki opłat oraz różne produkty, które czasami się nie dublują na giełdach  Dla użytkownika, który inwestuje swoje środki sporadycznie sprawa jest dosyć prosta. Wystarczy założyć konto na konkretnej giełdzie i dokonać wybranej transakcji. Sprawa jest bardziej skomplikowana jeśli ktoś podchodzi do tematu bardziej poważnie i wykonuje swoje transakcje często i intensywnie. Osoba taka jest zmuszona do założenia wielu kont na różnych giełdach aby móc kupić konkretne wybrane kryptowaluty i móc zdywersyfikować swoje ryzyko. Ciągłe logowanie na różnych kontach niestety jest dosyć uciążliwe, niewygodne, i czasochłonne.

 Dodatkową kwestią jest analiza rynku krypto pod względem technicznym czy też fundamentalnym. Mało jest na rynku ofert, które proponowały by rozbudowane narzędzia analizy technicznej. Oczywiście jest możliwość analizowania technicznie rynków choćby na samych giełdach za pomocą wbudowanych wykresów czy też fundamentalnie poprzez wyszukiwanie danych z różnych portali informacyjnych. Nie wątpliwie rynek oczekuje rozwiązań które integrowały by różne aspekty profesjonalnego tradingu. Z bardzo ciekawym rozwiązaniem wyszła firma mająca swoją siedzibę w Milwaukee. Zespół złożony z deweloperów, traderów, analityków wyszedł na przeciw zapotrzebowania rynkowego i zaoferował nam platformę COINIGY integrującą większość aspektów profesjonalnego tradingu.

COINIGY oferuje nam między innymi :

  1. platformę tradingową
  2. narzędzia analityczne
  3. platformę informacyjną
  4. dostęp mobilny

Główny założeniem platformy jest integracja wszystkich giełd krytpowalutowych na jednej platformie. Wystarczy połączyć swoje konta giełdowe z różnych giełd pod jedną platformę i możemy rozpocząć swój trading z jednego miejsca. Sam proces integracji kont z platformą jest dość prosty, intuicyjny i bezpieczny. Poza tradingiem mamy do dyspozycji bardzo bogate narzędzia analizy technicznej : wykresy, wskaźniki itd. Nie zapomniano tutaj również o informacji ze świata krypto która jest bardzo istotna przy analizie. Platforma integruje najpopularniejsze serwisy informacyjne. Mamy bardzo dużo wiedzy do przerobienia w jednym miejscu a o informacji jesteśmy informowanie za pomocą specjalnych alertów. Żadna informacja nam nie umknie uwadze.  Wszystkie swoje czynności możemy wykonywać stacjonarnie bądź też mobilnie za pomocą telefonu. COINIGY jest wyposażone w wiele dodatkowych bardziej zaawansowanych funkcji. Proces konfiguracji oraz bardziej zaawansowane funkcje prezentuję na filmach poniżej na które serdecznie zapraszam.