BITBAY

Bitbay

REJESTRACJA BITBAY

BITBAY – POLSKA GIEŁDA BITCOIN I INNYCH KRYPTOWALUT

CZYM JEST BITBAY?

  BITBAY Jest firmą, która powstała z powodu zainteresowania kryptowalutami, w szczególności Bitcoinem.  Celem było  dostarczanie innowacyjnych rozwiązań użytkownikom giełd kryptowalut. Firma swoją działalność zaczęła od stworzenia intuicyjnej platformy umożliwiającej szybkie transakcje wymiany waluty tradycyjnej na pieniądz cyfrowy. Dodatkowo firma udostępniła możliwość wymiany waluty innej niż  Bitcoin. Drugą walutą wprowadzoną było Litecoin a następnie Ethereum oraz Lisk stając się jedyną giełdą w Polsce dającą takie możliwości. W najbliższych planach firma planuje wprowadzić kolejne znane kryptowaluty do końca roku ma ich być notowanych na Bitbay 16.

CO WYRÓŻNIA BITBAY?

 Wybierając polską giełdę kryptowalut do prezentacji sugerowałem się przede wszystkim bezpieczeństwem przechowywania środków. Bitbay jest w pełni polską firmą. Większość giełd występujących na rynku polskim i podszywających się pod polskie firmy tak naprawdę jest zarejestrowana poza granicami naszego kraju. Zazwyczaj są to raje podatkowe. Bitbay to Sp. zo.o. z siedzibą w Katowicach ( KRS 0000373405, REGON 142734864 ) Bardzo profesjonalny personel ułatwia kontakt z firmą i mówię tutaj zarówno o osobistej wizycie w firmie jak i kontakcie mailowym czy też telefonicznym. Specjaliści  giełdy pomagają klientom w każdej sytuacji. Na  stronie oficjalnej  znajdują się również poradniki, dzięki którym świat kryptowalut staje się zrozumiały i prosty.

 Platforma Bitbay się wciąż rozwija, bardzo często są dodawane no funkcje poprawiające funkcjonalność platformy. Poza standardowymi funkcjami związanymi ściśle z handlem na giełdzie użytkownicy mają możliwość:

  •  płacenia kartą Bitbay za zakupy, w restauracjach i punktach usługowo-handlowych
  • wypłaty z bankomatów,
  • ekspresowe przelewy i możliwość opłacania rachunków,
  • analizy techniczne za pomocą półprofesjonalnych narzędzi

METODY ZASILANIA RACHUNKU ORAZ DOSTĘPNE KRYPTOWALUTY

Na dzień dzisiejszy możemy zasilać swoje konto Bitbay za pomocą przelewów w walucie PLN, DOLAR, EURO . Mamy do dyspozycji również zasilenie za pomocą przekazu pocztowego oraz wpłaty za pośrednictwem sieci żabka lub freshmarket. Oczywiście możemy zasilać nasze konto każdą kryptowalutą obsługiwaną  przez platformę Bitbay.

Na platformie Bitbay  są notowane takie kryptowaluty jak:

Bitcoin -BTC

Bitcoin Cash – BCC Cash

Ethereum – ETH

Dash – DASH

GAME CREDITS  – GAME

Litecoin – LTC

Lisk – LSK 

REJESTRACJA BITBAY

 Jeśli  nie wiesz jak dokonać rejestracji na platformie Bitbay oraz jak dokonać zakupu swojej pierwszej kryptowaluty zachęcam do zapoznania się z INSTRUKCJĄ

Poniżej prezentacja ogólna platformy Bitbay 3.0 oraz instrukcja rejestracji.

 

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu 🙂  KONTAKT