KOPARKI – WYNAJEM

KOPARKI – WYNAJEM

CZYM JEST KOPANIE KRYPTOWALUT WYJAŚNIAM W DZIALE KOPANIE KRYPTOWALUT

 Jeśli jesteś osobą, która nie ma zbyt dużej wiedzy na temat kryptowalut, nie masz wiedzy dotyczącej kopania lub też nie masz porostu czasu by się tym sprzętem zajmować  wtedy warto rozważyć inny sposób wydobywania kryptowalut.

  Na rynku coraz częściej pojawiają się firmy – kopalnie, które oferują różne formy współpracy z klientem. W praktyce współpraca taka wygląda tak, że firma kupuje koparki w naszym imieniu i zajmuje się wszelkimi aspektami związanymi z obsługą tego sprzętu. W zamian  za  obsługę sprzętu kopalnia pobiera z góry określoną część wypracowanego zysku lub abonament. Ważne by przy tego typu współpracy wybrać dobrze kopalnię najlepiej w Polsce. W tym układzie można fizycznie zbadać firmę jak i pod kątem prawnym. Ważne jest też by dobrze przeanalizować warunki umowy które się podpisuje.

 Kopalnie kupując sprzęt w dużych ilościach często są w stanie wynegocjować korzystniejsze ceny koparki w przeliczeniu na sztukę. To samo się tyczy kosztów transportu i ubezpieczenia towaru w przeliczeniu na sztukę. Tak więc koszt koparki może w tym przypadku okazać się niższy niż przy zakupie koparki indywidualnie. Profesjonalne kopalnie są wstanie zaopatrzyć się również w tańszy prąd. Nie interesują nas takie aspekty

  1. zamówienie sprzętu
  2. transport sprzętu
  3. pomieszczenie na sprzęt
  4. instalacja elektryczna
  5. konfiguracja sprzętu
  6. obsługa sprzętu
  7. serwis sprzętu

Ryzyko przedsięwzięcia w tej formie nadal istnieje jednak ogranicza się w zasadzie do rosnącej trudności wydobycia, spadającej ceny danej kryptowaluty, szybkiej zmiany technologii.

Jeśli interesuje Cie inwestycja w tej formie  NAPISZ DO MNIE , chętnie udzielę Ci szczegółowej informacji.