COINBASE

Coinbase

COINBASE

REJESTRACJI MOŻESZ DOKONAĆ TUTAJ  REJESTRACJA W COINBASE

 Coinbase rozpoczął swoją działalność w 2012 roku. Jest cyfrowym portfelem waluty, w którym handlowcy i konsumenci mogą prowadzić transakcje oparte o waluty cyfrowe, takie jak bitcoin, etereum i litecoin. Coinbase ma  siedzibę w San Francisco w Kalifornii. Na dzień dzisiejszy COINBASE oferuje swoje usługi w 32 krajach w tym w Polsce.  Na platformie mamy do dyspozycji takie waluty jak Euro, Bitcoin, Litecoin, Ethereum,  

 Coinbase jest często rekomendowana nowym  fanom BTC jako jeden z najprostszych sposobów zdobywania pierwszych bitcoinów. Firma zainwestowała wiele czasu i pieniędzy, aby zapoznanie się nowych użytkowników z platformą było proste i bezbolesne. Rozbudowane partnerstwa bankowe umożliwiają dokonywanie transakcji za pośrednictwem płatności EFT, transferu ACH / SWIFT / SEPA,  niedawno wprowadzono również główne karty kredytowe i PayPal.

 Jeśli chodzi o Polskę to deklarowany czas realizacji europejskiego przelewu SEPA to 4-5 dni. Przelew SEPA z rachunku Euro w mbank to koszt około 1,2 Euro za przelew. Możemy zasilić swoje konto w Coinbase za pomocą zdefiniowanej wcześniej karty kredytowej koszt takiej transakcji oscyluje w granicach 4%. Jak więc widać dużo bardziej korzystny jest przelew z rachunku w walucie Euro. 

 Coinbase otrzymało jako pierwsza giełda kryptowalut  zatwierdzenie prawne w USA.  Skutkuje to  w rezultacie bardzo mocną kontrolą nowych użytkowników. Giełda ta stosuje zabezpieczenia takie jak AML (Anti-Money Laundering) i KYC (Know Your Customer), podobnie jak każdy bank. Jeśli chcesz skorzystać z usługi Coinbase, musisz podać wiele informacji identyfikujących dane osobowe.

Wbrew pozorom założenie konta na Coinbase jest bardzo prosta a identyfikacja danych osobowych szybka ( u mnie 5 godzin ). Rejestracji w Coinbase możesz dokonać COINBASE

Limity Coinbase:

 Osobiście z czystym sumieniem mogę polecić tę giełdę każdemu. Giełda Coinbase cieszy się dość dobrą reputacją. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze finansowym sprawia, ze klienci darzą Coinbase dużym zaufaniem. Giełda ta jest bardzo dobrą alternatywą do polskich giełd ze względu na dużo korzystniejsze kursy kryptowalutowe.

REJESTRACJI MOŻESZ DOKONAĆ TUTAJ  REJESTRACJA W COINBASE