BITSTAMP

BITSTAMP

BITSTAMP

REJESTRACJI MOŻESZ DOKONAĆ TUTAJ  REJESTRACJA

 BITSTAMP To pierwsza licencjonowana giełda kryptowalutowa w Unii Europejskiej. Licencja jest wynikiem rygorystycznego procesu składania wniosków do luksemburskiego regulatora finansów oraz Luksemburskiej Komisji Nadzoru nad Finansami(CSSF) który trwał przez ponad 2 lata. Proces ten obejmował nie tylko przegląd bezpieczeństwa, ale także audyt przeprowadzony przez renomowaną zewnętrzną firmę z siedzibą w Luksemburgu. Licencja Bitstamp ma zastosowanie we wszystkich 28 państwach członkowskich UE, zapewniając wszystkim europejskim klientom solidną, bezpieczną platformę handlu bitcoinami.

 Powyższy fakt oraz raz fakt,że Bitstamp działa rynku od wielu lat sprawia że BITSTAMP dla mnie to najbardziej bezpieczna i wiarygodna giełda kryptowalutowa. Warto zaznaczyć, że w przeszłości Bitstamp ulegał atakom hakerskim ( ostatni w 2015 roku)i zawsze szybko się podnosił. Biura giełdy są zlokalizowane w trzech krajach :

  1. Wielkiej Brytani
  2. Luxemburgu
  3. Stanach Zjednoczonych

 Jeśli chodzi o Europę to chyba największa giełda Bitcoin pod względem dziennych obrotów.  Na dzień dzisiejszy mamy na platformie  do dyspozycji USD, EURO, BTC, LTC, ETH, XRP. Nasze konto możemy zasilić za pomocą różnych metod: 

  1. Przelew Europejski ( SEPA) – 1-2 dni robocze
  2. Przelew Międzynarodowy ( SWIFT) – 4-5 dni roboczych
  3. krytpowaluty : BTC, XRP, LTC, ETH, – instant
  4. Astropay – ? ( nie znam tej metody – coś w rodzaju procesora płatniczego

 Założenie konta i weryfikacja jest podobnie jak w Coinbase bardzo prostym i intuicyjnym procesem.

Polecam tą giełdę ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa jak i bardzo korzystny kurs wymiany kryptowalut

REJESTRACJI MOŻESZ DOKONAĆ TUTAJ  REJESTRACJA