BITFINEX

BITFINEX

BITFINEX

MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO  TUTAJ  REJESTRACJA W BITFINEX

  Bitfinex jest systemem handlu walutami krypto-walutowymi z siedzibą w Hong Kongu i jest własnością iFinex Inc. Założycielem platformy jest Raphael Niolle. Od 2014 r. Była największą platformą wymiany Bitcoin z ponad 10% obrotów giełdowych. W 2016 r. Bitfinex został zaatakowany przez hakerów , a 72-milion dolarów w bitcoinie zostały skradzione z rachunków swoich klientów. W kwietniu 2017 r. Firma Bitfinex ogłosiła, że ​​zapłacili wszystkim swoim klientom utracone fundusze.  Sam fakty wywiązania się giełdy z tak wielkich zobowiązań swoich klientów powoduje, że giełda ta jest jedną z najbardziej wiarygodnych giełd na rynku krypto-walut.

Na dzień dzisiejszy bardzo dużym minusem jest fakt iż nie możemy zasilać platformy Bitfinex żadną waluto Fiat. Platforma służy zatem więc wyłącznie do wymiany krypto-walut.

 Bitfinex jest jedną z najprężniej rozwijających się platform tego typu na rynku( moim zdaniem najbardziej zaawansowana giełda technicznie). Bardzo duży zespół developerów pracuje nieustannie nad poprawą jakości platformy jak i wdrażaniem coraz to bardziej zaawansowanych rozwiązań tradingowych. Chciałbym wyróżnić tą giełdę ze względu na bardzo zaawansowane możliwości składania zleceń tradingowych gdzie na innych giełdach wygląda to wręcz ubogo. Możemy składać zlecenia takie jak: limit, market, stop-limit, trailing stop, OCO i wiele innych zleceń tak zwanych conditional.  Na platformie mamy do dyspozycji takie możliwości jak:

  • real trading ( wymiana kryptowalut)
  • margin trading ( trading z dźwignią finansową)
  • over the Counter( OTC) trading desk – wymiana kryptowaluty w systemie poza giełdowym przy większych kwotach i z określonym kontrahentem.
  • trading mobilny – zaawansowana aplikacja terlefoniczna
  • narzędzia analizy technicznej
  • wysoki poziom bezpieczeństwa
  • zaawansowane raporty analityczne
  • możliwość ubiegania się o pracę w którymś z działów firmy

Na dzień dzisiejszy możesz dokonywać wymiany na takich kryptowalutach jak : Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Etehreum Classic, Zcash, Monero, Dash, Ripple, iota, OmiseGo, Bcash, Neo

MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ TUTAJ  REJESTRACJA W BITFINEX