BINANCE

 Binance to giełda kryptowalutowa założoną  przez Changpeng Zhaok który brał też udział przy tworzeniu giełdy Okcoin Koncentruje się ona na rynku chińskim i innych chińskich kryptowalutach. Obecnie obsługuje użytkowników europejskich i chińskich. Token Binance (BNB) to kryptowaluta kóra został utworzony podczas wydarzenia ICO w celu sfinansowania rozwoju giełdy Binance. Gielda ta nie akceptuje walut typu FIAT tak więc aby zasilić swój rachunek musimy posłużyć się jedną z innych kryptowalut

Na Binance możemy wykonywać transakcje względem:

BTC, ETH, BNB(binance), USDT

 Giełda ta należy do dosyć młodych projektów natomiast zyskała olbrzymia popularność. Przyjazny interfejs, tanie transakcje, niszowe coiny, brak problemów z wypłatami oraz pomocny support sprawiły, że giełda ta staje się być wiodącą wśród giełd obsługujących altcoiny. W krótkim czasie Binance stało się dużą konkurencją do takich giełd jak Bittrex lub Poloniex.

 Binance może przetwarzać 1,4 miliona zamówień na sekundę, obsługuje wiele języków – chiński, angielski, koreański, japoński i ma wszystkie główne kryptowaluty – BTC, ETH, LTC, BNB itp. Opłata transakcyjna to 0,1%.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BINANCE

Poniżej prezentuję film jak ustawiać stop loss na binance: