Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain

BITCOIN, KRYPTOWALUTY, BLOCKCHAIN – CZYLI NOWE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE

 Witam serdecznie wszystkich na moim blogu. Jeżeli tutaj trafiłeś to zapewne nie przypadkowo. Być może jesteś fascynatem i entuzjastą technologi Blockchain tak jak ja, a może jesteś nowy w tym temacie i poszukujesz kompetentnego źródła informacji. Nie zależnie od tego co sprowadziło Cię na tego bloga JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU I W DOBRYM CZASIE. Coraz częściej we wszelkiego rodzaju mediach ( radio, telewizja, internet ) mamy do czynienia ze wzmiankami dotyczącymi Bitcoin.  Czy tematyka Bitcoin, Kryptowaluty, Blockchain to tylko chwilowy szał rynkowy i bańka spekulacyjna? Nie da się tego jednoznacznie określić. Jedni uważają Blockchain za przełom inni za oszustwo jeszcze inni za piramidę finansową. Jedno jest pewne, aby móc dokonywać wszelkiego rodzaju osądu trzeba nabyć najpierw podstawowe informacje a następnie poznać  tą tematykę dogłębnie. Jedno jest pewno branża ta stwarza wielkie możliwości i może stanowić świetny instrument dywersyfikujący nasz portfel finansowy

 CO ZNAJDZIESZ NA BLOGU

 Ten Blog ma charakter informacyjno – edukacyjny. Znajdziesz tutaj wszelkie informacje, które pozwolą Ci w krótkim czasie zgłębić tematykę Blockchain. Osobom, które stawiają swoje pierwsze kroki w temacie zalecam odwiedzenie działu EDUKACJA. Najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych środków. Przejście przez tematy bezpieczeństwo oraz portfele krypto-walutowe to pierwsze 2 kroki jakie należy zrobić aby uniknąć problemów związanych z utratą środków.

 Jako wieloletni inwestor na różnych rynkach finansowych upatruję w rynku krypto-walutowym olbrzymie możliwości zarobkowe. Część tematów inwestycyjnych, które podejmuję ma charakter bezpieczny a część ma charakter inwestycji o podwyższonym poziomie ryzyka ale zarazem o potencjalnym wysokim zysku. Niektóre projekty są natomiast pozbawione całkowicie ryzyka jak choćby BITRADIO .  Centralną częścią moich inwestycji stanowi tak zwany daytrading kryptowalut – czyli handlowanie krytpowalutami w bardzo krótkim przedziale czasowym.

 Na blogu będę prezentował projekty, które z mojego punktu widzenia są godne uwagi (znajdziesz je w dziale PROJEKTY ), będzie kompleksowa analiza techniczna kryptowalut + daytrading, znajdziesz tutaj również ciekawe projekty ICO oraz nowinki ze świata kryptowalut.

 Jeśli chciałbyś zainwestować w kryptowaluty bądź też jakiś wybrany projekt i nie wiesz jak się do tego zabrać napisz do mnie w zakładce KONTAKT. Chętnie pomogę Ci w dobrze projektów adekwatnie do twoich możliwości finansowych jak i poziomu ryzyka które jesteś wstanie zaakceptować. Mogę również pomóc pozyskać Ci kapitał na pierwszą inwestycję w kwocie 500-1000 pln.  Inwestycje które podejmuje można podzielić wg poziomu ryzyka , edukacji i zaangażowania inwestora, .

  1. Inwestycje o wysokim zaangażowaniu czasowym i edukacyjnym Inwestora,
  2. Inwestycje o niskim zaangażowaniu czasowym i edukacyjnym inwestora,
  3. Inwestycje wysokiego ryzyka,
  4. Inwestycje o ryzyku umiarkowanym,
  5. Inwestycje o niskim poziomie ryzyka.

Pamiętaj, że należy inwestować z głową. Nigdy nie inwestuje środków, których brak zmieniłby na niekorzyść standardy twojego życia. Wykorzystuj nadwyżki finansowe do inwestycji.

 

 

 

 

 

Oświadczam, że żadna z usług, rekomendacji,opinii wyrażonych w opracowaniu znajdującym się na niniejszej stronie nie stanowi doradctwa inwestycyjnego w rozumieniu przepisów powszechnych oraz w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Należy pamiętać, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy nigdy nie gwarantuje w 100% zarobku.. Oświadczam iż lokowanie środków pieniężnych w internecie wiążę się z możliwością utraty kapitału w całości lub części. Nie lokuj środków pieniężnych w programy internetowe jeśli nie możesz sobie pozwolic na ich stratę